Poznaj siłę natury, ciesz się zdrowiem!
A A A

Himalaya Drug Company - Producent naturalnych preparatów

Himalaya Drug Company

[produkty]

 Himalaya Drug Company – znana i ceniona na całym świecie indyjska międzynarodowa firma farmaceutyczna, która została założona przez Mohammeda Manala w 1930 roku z siedzibą w Bengalore w Indiach.

 Jest to firma o ugruntowanej pozycji głównie za sprawą wdrożenia starożytnych tłumaczeń ajurwedyjskich do ziołowych, naturalnych produktów produkowanych dzisiaj. Firma ta wytwarza produkty zdrowotne pod nazwą Himalaya Herbal Healthcare. Produkty zawierają składniki ajurwedyjskie, a jej produkty są sprzedawane w 106 krajach na całym świecie.

 Himalaya Drug Company zatrudnia ponad 290 badaczy (dane sprzed kilku lat), którzy wykorzystują wspomniane wcześniej zioła i minerały ajurwedyjskie. Firma posiada stronę internetową www.himalayawellness .com. Ponadto Himalaya Global Holdings Ltd. jest światową matką The Himalaya Drug Company. Jest to również globalna siedziba wszystkich filii Himalaya. Obecnie firma posiada biura na całym świecie, w tym w Indiach, USA, Afryce Południowej i innych krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Azji.

 Himalaya Herbal Healthcare posiada bardzo szeroką gamę produktów zielarskich, pochodzenia naturalnego, która obejmuje min. farmaceutyki, zioła sypkie, mieszanki ziół, produkty do higieny osobistej, produkty do pielęgnacji niemowląt, oraz produkty poprawiające dobre samopoczucie na różne dolegliwości, a wszystko to w ramach szeroko zakrojonych badań i rozwoju systemów starożytnych indyjskich leków ajurwedyjskich.