Poznaj siłę natury, ciesz się zdrowiem!
A A A

Oficjalny Blog

 Serwis Ziołowe Recepty ma charakter informacyjno-edukacyjny. W serwisie zawarta jest niezwykle bogata oferta ziół i suplementów diety renomowanych firm. Wszystkie zawarte propozycje ziół i suplementów diety są oryginalne!

 Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie były prawidłowe i wiarygodne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy, jak również żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Informacje tu zawarte to min. tłumaczenia, streszczenia książek i informacje dostarczane przez Partnerów - to w odniesieniu do zawartej oferty. O ile będzie to możliwe, staramy się zamieszczać źródła informacji.

 Dokładamy wszelkich starań aby zawarte produkty zielarskie oraz ich opisy, jak i artykuły informacyjne były skrupulatnie dobrane do serwisu i zawierały wiarygodne informacje. Serwis Ziołowe recepty ma za zadanie promować profilaktykę zdrowotną oraz zdrowy tryb życia.

 Serwis nasz nie sugeruje, w jaki sposób leczyć i nie prowadzi jakichkolwiek konsultacji lekarskich. Z uwagi na powagę sprawy związaną z Waszym zdrowiem, w razie wątpliwości, należy każdorazowo zasięgnąć opinii lekarza przed zakupem jakiegokolwiek suplementu diety lub preparatu ziołowego. Nie należy podejmować leczenia na własną rękę. Pojęcie samoleczenia to główny problem większości z nas. Nie ryzykuj! Zasięgnij opinii lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty.

 Oferta ziół i suplementów diety oparta jest na programach partnerskich ogólnodostępnych w sieci.

Żyć zdrowo i szczęśliwie!

Rotator Reklam - Dół